Vítáme nového hosta Hledání | Aktivní témata | Přihlásit se | Zaregistrovat se

Import výpisů z banky do SSB Možnosti
HonzaT
#1 Odesláno : 8. listopadu 2011 17:39:11
Kategorie: Nováček

Zpráv: 7
Dobrý den,
nedávno jsme začali používat import datových výpisů z banky do SSB, u některých bank s tím nemáme problém (např. Česká spořitelna), protože je možné z internetového bankovnictví stáhnout jeden datový soubor za celý měsíc. Nicméně dost našich klientů má účty u Komerční banky a tady nastává problém. Data není z internetového bankovnictví problém získat, ale u Komerční banky to lze jenom tak, že každý den je jeden datový soubor (nelze stáhnout jeden datový soubor za určité období). V SSB v úloze import dávky plateb z banky ovšem nejde načíst více souborů najednou, jde to pouze jeden po druhém, což značně eliminuje výhodu tohoto načtení (to je už jednodušší zadávat platby ručně). Takže bych se chtěl zeptat/dát návrh, zda by bylo možné do některé z příštích verzí zakomponovat to, aby při importu dávky plateb z banky bylo možné vybrat více datových souborů najednou.
Děkuji.
+8861674
#2 Odesláno : 18. ledna 2012 11:20:52
Kategorie: Nováček

Zpráv: 1
Bydliště: V rohu 722, Praha 4
tento problém jsme vyřešili vytvořením malého prográmku, který nám ty jednotlové soubory od KB spojí do jednoho.
Pokud o něj máte zájem dejte mi vědět na druzstvo.vrohu@seznam.cz

S pozdravem

F. Čech
HonzaT
#3 Odesláno : 29. ledna 2012 8:45:06
Kategorie: Nováček

Zpráv: 7
Díky za nabídku, ale už jsem to vyřešil. Na internetu jsem si našel prográmek pro spojování souborů a funguje to i na soubory od KB.
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
Změnit fórum  
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.

YAFVision Theme by Jaben Cargman (Tiny Gecko)
Powered by {0} verze {1} YAF | YAF © 2003-2009, Yet Another Forum.NET
Tato stránka byla vytvořena v 0.333 sekundách.