Vítáme nového hosta Hledání | Aktivní témata | Přihlásit se | Zaregistrovat se

Ve vyúčtování/sestavy/ protokol vlastníka se přestaly zobrazovat některé &# Možnosti
Lekos
#1 Odesláno : 28. července 2018 11:50:35
Kategorie: Nováček

Zpráv: 2
Bydliště: Kladruby
Dobrý den, po aktualizaci na verzi 2.84.12 jsem zjistil , že při tisku sestavy Vyúčtování / Protokoly/ Protokol vlastníka se na sestavě neobjeví položka " Ostatní předpisy vyměřené za období vyúčtování a jejich úhrady" ačkoliv toto je v nastavení před zobrazením sestavy zatržené. Jedná se o vyúčtování za rok 2017 kde to verzi 2.80 fungovalo bez problémů.

Děkuji za radu , kde může být problém.
Technická podpora
#2 Odesláno : 31. července 2018 12:22:55
Kategorie: Technická podpora

Zpráv: 112
Bydliště: Česká Lípa
Dobrý den,
prosím o upřesnění - máte na mysli Ostatní předpisy za období vyúčtování (bez dodatku "a jejich úhrady") - při vyúčtování na předepsané zálohy? Nebo jste vyúčtoval na zaplacené zálohy a chcete zobrazit případné nedoplatky za ostatní předpisy (Vyčíslení stavů kont - Vyčíslit ostatní pohyby)?
Hana Plšková
technická podpora
Lekos
#3 Odesláno : 20. ledna 2019 9:02:12
Kategorie: Nováček

Zpráv: 2
Bydliště: Kladruby
Dobrý den, vracím se opět k tomuto problému neboť je nyní v době vyúčtování aktuální. Mám na mysli kolonku " Ostatní předpisy vyměřené za období vyúčtování a jejich úhrady" tato se v protokolu vlastníka nezobrazí, ačkoliv je tato volba před náhledem a tiskem zatržená. Vyúčtovávám na "zálohy zaplacené". Zkusmo jsem si nainstaloval verzi 2.80.12 a tam toto funguje bez problému. Jenže tam je teď zase problém že to hlásí výstrahu o spuštěné starší verzi programu a další provozování programu může mít nepředvídatelné následky. Ještě se mi tam v té nejnovější verzi objevuje toto hlášení : chyba: 12 Proměnná ADRESAR nebyla nenalezena. Metoda:frmvyuctnav.pgfvyuctovani.page1.grdvyuctovani.column5.text1.Controlsource Řádek:0 . Děkuji za radu co s tím. Do předchozích dvou aktualizací jsem žádný takový problém neregistroval.
Technická podpora
#4 Odesláno : 28. ledna 2019 10:36:58
Kategorie: Technická podpora

Zpráv: 112
Bydliště: Česká Lípa
Dobrý den,

poprosím Vás o kontaktní údaje (jméno klienta, licenční číslo, telefon), abychom mohli dotaz konkrétně vyřešit.
Hana Plšková
technická podpora
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
Změnit fórum  
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.

YAFVision Theme by Jaben Cargman (Tiny Gecko)
Powered by {0} verze {1} YAF | YAF © 2003-2009, Yet Another Forum.NET
Tato stránka byla vytvořena v 0.077 sekundách.